• Новак
Џеб од не ' Рѓосувачки Челик Колба Лентата за Алатки Алкохол Drinkware Шише за Виски Алкохол Вино Алкохол(10oz)

Џеб од не ' Рѓосувачки Челик Колба Лентата за Алатки Алкохол Drinkware Шише за Виски Алкохол Вино Алкохол(10oz)

DEN 314.16

Достапност
Достапно за нарачка

Лесен и пренослив, лесно може да го носи вашиот омилен вино со вас кога одите.Сите бои се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски.Мазна површина и позаоблена агли, да се избегне повреда на вашите раце во несреќа.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, цврсти и издржливи, обезбедување на долгорочна и течење-доказ перформанси.Домот на боја и стилски направи одличен декор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат