• Новак
Ајде да Се Удрил Piñata Пиење Смешно Круг од не ' Рѓосувачки Челик 5oz Хип Пијат Колба

Ајде да Се Удрил Piñata Пиење Смешно Круг од не ' Рѓосувачки Челик 5oz Хип Пијат Колба

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

ПРЕД ИГРИ ВО движење : никогаш не се знае кога ќе може да треба пик-ми-до swig на вашиот омилен возрасни пијалок.Се подготвени да се забавуваат со оваа класична круг колба.Без разлика дали сте во потрага за совршен подарок за вашиот BFF, или само се обидува да го задржи итна набавка на течни храброст на рака, не можете да одат во ред со оваа погодно колба.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : Изработени од нерѓосувачки челик и се спакувани во ламинат графички, нашиот џеб-подготвени колба држи до 5 унца на вашите омилени пијалоци.На завртката-на ззп овозможува течење-слободен перформанси.Околу 3.6" (9.1 cm) x 4.0" (10.2 cm) х 1.0" (2.5 cm) во големина.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КОРИСТИ : Одлична за игра ден, кампување, планинарење, концерти и музички фестивали.Идеален за студенти, авантуристи, градежните работници, и секој кој ужива преземање на нивните духови на патот.Сите креативни внатрешни дизајни се применуваат.Со други зборови нелиценциран.На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : никогаш не се знае кога ќе може да треба пик-ми-до swig на вашите омилени пијалоци.Останете подготвени со овој класичен нерѓосувачки челик хип колба.Метал е цврст и издржлив доволно да патуваат со вас во текот на денот, додека кап завртки на тесни за истекување-слободен перформанси.Смола-на врвот графички центар, од една страна, во меѓувреме, ги прави сигурни дека никој не "случајно" грешки вашиот пијалок за нивно.Дали сте бараат совршен подарок за вашата свадба партија, или само да се бара да се копија вашиот awesomeness ниво, оваа колба е класичен избор со лични пресврт.Околу 3.6" (9.1 cm) x 4.0" (10.2 cm) х 1.0" (2.5 cm) во големина.За Дизајнот : Само малку piñata и пиење хумор да се направи вашиот ден!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат