• Новак
Мали Колба за Алкохол за Жените Leakproof Хип Колба Кожа Заврши со Инка Дискретни Шут за Пиење на Алкохол Подарок за Мажите Златен Божиќ Снегулки Дрво Текстура

Мали Колба за Алкохол за Жените Leakproof Хип Колба Кожа Заврши со Инка Дискретни Шут за Пиење на Алкохол Подарок

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ви посакувам пријатен шопинг искуство!.7 оз), тоа може да се одржи 227ml на течност, и тоа, исто така, носи инка за вас да се прелива течноста во колба.6x6in; волумен е 227ml (7.Само во случај да се кандидира во еден ветеран, ќе се носи оваа вино за Воени Ден.Како Божиќ подарок за татко, сопруг, браќа и пријатели, тоа исто така мора да биде многу добар избор.Во споредба со не ' рѓосувачки челик, кожа е полесно да се сфати, и тоа е лесно да ги чувате и да се скрие во панталоните џебови, грб џебови, одговараат џебови, ранци, итн.Можете да се прелива вашите омилени пијалаци (како што се водка, ракија, рум, шампањ, виски, текила, итн.На две-слој cowhide и нано-технологија на печатење се користи за да се направи шема повеќе реални.Одење хормон, нежна и magnanimous.Исто како некогаш кога ќе се влажни и студени, одење во пустината или скитници сам во пустината патување, компанијата на вино ќе ги креваш духови!Божиќ доаѓа, и виното е дефинитивно неизбежна на Божиќ партии. Чистење на внатрешноста на decanter со топла вода пред првата употреба, за да избегнете изгореници, заврши на површината на decanter во крпа.Големина на овој Божиќ мотив мали хип колба е 9.Среќна Нова Year Please Забелешка : 1.Овој мал хип колба со Божиќ модел е многу погодна за Божиќ партии.Божиќ е наскоро.Мали хип колба е направен на 304 нерѓосувачки челик, кој е анти - ' рѓа и отпорен на корозија.Прецизни ласерска технологија на заварување, како и колба е воздух-тесни и издржливи, и завртка капа е 100% запечатени, избегнување на проблемот на течење доказ.На површината се покрива со високо-квалитетна кожа. Сок од лимон или бел оцет, ќе му даде исклучително темелно чистење и да ги отстрани сите преостанати вкус.) во еден мал хип колба, која е многу погодна за носење на излети, партии, риболов, лов, кампување, итн.Здраво, Добар Ден!На decanter полна со вино може да вкус како господин, префинето чувство, класичен шарм.Ако овој мал хип колба со Божиќ модел ќе се појави на Божиќ партија, тоа дефинитивно ќе се направи празнична атмосфера поинтензивни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат