• Новак
Убавината Светилник 7 мл Колба за Алкохол, од не ' Рѓосувачки Челик Течење Доказ Хип Колба за Пиење на Алкохол, Рум и Виски Водка | Одличен Подарок

Убавината Светилник 7 мл Колба за Алкохол, од не ' Рѓосувачки Челик Течење Доказ Хип Колба за Пиење на Алкохол,

DEN 760.56

Достапност
Достапно за нарачка

Одлично за свадби, патуваат, неизразен во спортски настани, риболов, лов, ски патувања, фестивали, за да ја прошверцува во концерти, голф патувања, бич странките, кампување, планинарење или било кој друг надворешен активност ќе може да уживаат.Заслужуваат да имаат високо-квалитетни и лесно-да-го носат хип колба.Pefect подарок : Дали сте во потрага за да се излади елегантен подарок за вашиот маж, сопруг, дечко, брат, татко или пријател?Овие колби се одлични за родендени, денот на таткото, groomsmen/најдобри човек, Божиќ, свадби, и/или дипломирањето подароци.Едноставно јавете ни се и ние ќе бидеме среќни да се обрати до кој било од вашите грижи. Секогаш бришење на колба по употреба,без тешка намалува, нема голема топлина, и без киселина течност за долгорочно. Исплакнете ја внатрешноста со чиста, сапуница вода пред пополнување на колба за прв пат.Разноврсна и Leakproof - 7 мл колба носи и продавници повеќе за вашиот омилен пијалок.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат