• Новак
Бистра Вода Домашна Стока - 6 мл Прав Обложени Нерѓосувачки Челик Хип Колба - Свадба Партија - Groomsman - Деверуша (Мат Црвена, 10)

Бистра Вода Домашна Стока - 6 мл Прав Обложени Нерѓосувачки Челик Хип Колба - Свадба Партија - Groomsman -

DEN 1558.80

Достапност
Достапно за нарачка

10 Парчиња на 6oz Мат Црвена Прав Обложени Нерѓосувачки Челик Колба.Секој Колба е Индивидуално Спакувани во Бела Подарок Кутија.Дебела Половина Мили.Нерѓосувачки Челик Конструкција за Издржливост.Завртка Капа Долу Приложените да Колба, па тоа Не може да бидат Изгубени.Купуваат на Големо за Groomsman, Пратилки, или Било кој Настан!. 10 парчиња бистра Вода Домашна Стока 6oz Прав Обложени Нерѓосувачки Челик Хип Колби.Секој колба е спакуван во својата бела подарок кутија.За Издржливост, секој колба е направен со половина мили.нерѓосувачки челик изградба.Може да се донесе на било локалните ласерски engraver да биде персонализирана.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат