• Новак
Хип Колба за Алкохол Нерѓосувачки Челик Leakproof со Инка Кожа Капак 8 мл Пиење на Алкохол, Виски, Рум и Вотка за Мажи Нерѓосувачки Челик Колба Панда Мечка

Хип Колба за Алкохол Нерѓосувачки Челик Leakproof со Инка Кожа Капак 8 мл Пиење на Алкохол, Виски, Рум и Вотка

DEN 431.52

Достапност
Достапно за нарачка

Уникатен Дизајн : ќе уживаат во уникатен дизајн и убаво чувство со трајни СТП кожа во вашата рака, што ви дава безбедно цврст стисок пиејќи од неа, или преземање на копија од вашиот џеб или костум.Примена : Тоа е прекрасно колба за мажите на риболов, лов, кампување, BBQ активности на отворено.можете да уживате во пиењето кога и каде сакате.Совршен Подарок : Овие колби се одлични за родендени, денот на таткото, groomsmen/најдобри човек, Божиќ, свадби, и/или дипломирањето подароци.Шарени Шема : Постојат многу видови на шарени моделот да се избере,секогаш постои една за вас!.Answer : ___________________________ Note : Ова колба не може да се мијат со вода, не може да се избриша со хемиските растворувачи.Надворешниот слој прифаќа два-слој cowhide + нано технологија на печатење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат