• Новак
Ружино Дрво Се Заврши Колба Подарок Сет

Ружино Дрво Се Заврши Колба Подарок Сет

DEN 736.56

Достапност
Достапно за нарачка

Ружино Дрво Се Заврши Колба Сет.Вклучува Една 7 унца Нерѓосувачки Челик Колба, 1 Нерѓосувачки Челик Инка, и 1 Нерѓосувачки Челик Снимен Очила.Исто така Вклучува и 1 пакет на Карти за Играње (покер големина) и 5 Коцки.Годишнина, Роденден или Пензионирање.Приближните димензии 8 1/4" x 8 1/4" x 2 3/8".Ружино дрво се Заврши Колба Подарок Сет : Вклучува Еден 7 унца Нерѓосувачки Челик Колба, 1 Нерѓосувачки Челик Инка и 1 Нерѓосувачки Челик Снимен Очила.Исто така вклучува и 1 пакет на Карти за Играње (покер големина) и 5 Коцки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Колба 8oz Нерѓосувачки Челик Хип Пиење Виски Патување колба убава колба Бар работи Вино колба Кул колба додатоци

100 % ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ ТЕСТИРАНИ Секој Хип Колба се запечатени и потоа воздушниот притисок тестирани за да се

DEN 936.00