• Новак
Пчела & Sunflowers Хип Колба За Алкохол Колба 8 Мл Нерѓосувачки Челик Leakproof Виски Колба За Мажи Жени Џеб Алкохол Пиење Колба

Пчела & Sunflowers Хип Колба За Алкохол Колба 8 Мл Нерѓосувачки Челик Leakproof Виски Колба За Мажи Жени Џеб

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пчела & Sunflowers Алкохол Колби - Жена И Мажите Колба Е Направен Од Високо-Квалитет На 304 Нерѓосувачки Челик, Надворешни Високо-Одделение Стп Кожа, Уникатен И Трајни Ласерски Заварени Шарки, Силни И Издржливи Структура, Отпорни На Корозија И ' Рѓа-Доказ Хип Колби.Совршен Подарок - 8oz Нерѓосувачки Челик Колба Е Совршен Подарок За Мажите И Жените. Не Чувајте Алкохол Во Колба Подолго Од Период Од 3 Дена. 100% Leakproof Колба - Секој Виски Колба Со Дебели Нерѓосувачки Челик Капак, Воздух Под Притисок, Ласерски Заварени И Квалитет Во Контролирани Рамки.Домот & Разноврсна Алкохол Колба - 8 Мл Колба Носи И Продавници Повеќе Вашиот Омилен Пиење.Г-дин И Г-ѓа Џеб Пиење Колби - Исклучителна Нерѓосувачки Челик Колби се Вклопуваат Како Добар Човек на cara Како и Во Кеса На Елегантна Жена!Ако Не Сте Задоволни Со Хип Колба, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Веднаш!Ние Обезбедуваме 30 Дена Безусловна Враќање На Услугата.Ако Не Сте Задоволни Со Производот,Може Да Се Врати Во 30 Дена Или Враќање Во Целост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат