• Новак
GENNISSY Црна Колба Подарок Сетови,Виски Колби за Алкохол за Мажи,304 18/8 Нерѓосувачки Челик 9oz Кожа Колба со Инка и 4 со Шут Очила

GENNISSY Црна Колба Подарок Сетови,Виски Колби за Алкохол за Мажи,304 18/8 Нерѓосувачки Челик 9oz Кожа Колба

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

【18/8 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК】Хип колби за алкохол за мажи усвојува високо квалитетни 18/8 304 од не ' рѓосувачки челик, со единствена трајни ласерски заварени зглоб, структурата е многу силна, материјалот е безбедна и не-токсични, од нерѓосувачки челик има добра отпорност на корозија, нема потреба да се грижите за внатрешни метал корозија,хип колба подарок собата е мала тежина, мали димензии, лесно да се носат. 【100% ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ】Колба инка за алкохол има дебел нерѓосувачки челик завртка капа, која е цврсто запечатени да се осигура дека нема водка, виски, бурбон, или други омилени пијалоци се протекоа или погубени.Капакот е спроведен со здрав зглоб, ќе го стори n не мора да се грижите за овој мал капак се изгубени, може да се отвори капакот и се пие во секое време, насекаде. 【СОВРШЕН ПОДАРОК】 Виски хип колба е идеален подарок за родендени, Божиќ, свадби, housewarming, дипломирањето, Денот на Таткото празници и риболов, лов, кампување, скара активности на отворено.Постојат 2 мини чаши во подарок кутија, можете да уживате во пиењето кога и каде сакате со вашите пријатели или honeys. 【FASHION & РАЗНОВРСНА】- ќе уживаат во уникатен дизајн и убаво чувство со не-лизгава трајни СТП кожа во вашата рака, што ви дава безбедно цврст стисок пиејќи од неа, или преземање на копија од вашиот џеб или костум. 【100% MONEY-BACK ГАРАНЦИЈА за квалитет】 : GENNISSY сака да биде апсолутно задоволни со купувањето!Ако нашиот производ не работи за вас поради некоја причина,ве молиме да стапите во контакт со нашите пријателски тим се врати за целосно враќање на средствата.Ќе се земат БЕЗ РИЗИК по нарачка.Боја : Црна Колба Подарок Сетови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Колба 8oz Нерѓосувачки Челик Хип Пиење Виски Патување колба убава колба Бар работи Вино колба Кул колба додатоци

100 % ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ ТЕСТИРАНИ Секој Хип Колба се запечатени и потоа воздушниот притисок тестирани за да се

DEN 936.00