• Новак
LionRox Колба За Алкохол За Жените 6oz - не ' Рѓосувачки Челик Џеб Хип Виски Колба Со Широка Уста Knurled Нерѓосувачки Челик Капа и Капка-Доказ Силикон Маска

LionRox Колба За Алкохол За Жените 6oz - не ' Рѓосувачки Челик Џеб Хип Виски Колба Со Широка Уста Knurled Нерѓосувачки

DEN 600.00

Достапност
Достапно за нарачка

ПИЈАТ ВО движење - Идеален за кампување, планинарење, backpacking, голф, скијање, клубска, на плажа и фестивали, на Lion Rox Алкохол Колба ви овозможува да уживате во вашиот омилен пијалок каде и да одите.ТОП КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК КОЛБА - Оваа алкохол колба е направена со задебелена high-end кујна-одделение BPA-free нерѓосувачки челик кој се гарантира вашиот ценет виски останува чистото, дури и по истекот на 30 дена во колба. *Не падне за оние евтини метал колби кои го претвора вашиот виски во црна и зелена течност.НАЈУБАВИТЕ ЏЕБ КОЛБА - Вашиот нов Lion Rox алкохол колба карактеристики стилски ергономски дизајн кој е елегантен доволно за да можете да ја покажат и уште дискретна за кога ќе сакате да sip на итар.Оваа ултра тенок колба има 6oz и е совршена големина за да се фрли во торба или чанта.ШИРОК УСТАТА KNURLED ЧЕЛИЧНА КАПА - Скрие овој алкохол колба далеку стрес-слободен благодарение на течење-доказ од не ' рѓосувачки челик плочи.Knurling околу капа олеснува лесно отворање дури и со ракавици на.Широк устата отворање олеснува лесно полнење, нема инка е потребно.Тивка и безбедна силикон линк обезбедува никогаш нема да изгубите капа.КАПКА-ДОКАЗ СИЛИКОН ПОКРИЕ - Секој Lion Rox пиење колба е опкружено со отстранлив не се лизга силикон покрие за да се заштити вашите ценети алкохол внатре.Можете да слот вашиот картички и готовина безбедно во силиконската капак.Идеален за кампување, планинарење, backpacking, голф, скијање, клубска, на плажа, на фестивали и сите други да се замисли забавни работи кои ќе го направите!На Lion Rox Алкохол Колба ви овозможува да уживате во вашиот омилен пијалок каде и да одите.На ергономски ултра тенок големина е совршен за да се фрли во кеса, чанта или сит во вашите слаби тесни фармерки.Вие се јавувате снимки, секаде и секогаш кога сакате.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Колба 8oz Нерѓосувачки Челик Хип Пиење Виски Патување колба убава колба Бар работи Вино колба Кул колба додатоци

100 % ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ ТЕСТИРАНИ Секој Хип Колба се запечатени и потоа воздушниот притисок тестирани за да се

DEN 936.00