• Новак
Летечкиот Тврдина Б-17 Самоубиец - 8oz Колби За Алкохол За Мажи - не ' Рѓосувачки Челик Колба За Жените - Groomsmen Подароци - Виски Колба - Алкохол Колба За Мажи - Смешно Колба

Летечкиот Тврдина Б-17 Самоубиец - 8oz Колби За Алкохол За Мажи - не ' Рѓосувачки Челик Колба За Жените - Groomsmen

DEN 696.00

Достапност
Достапно за нарачка

LEAKPROOF ДИЗАЈН - Нашите колби доаѓаат со кои никогаш нема да изгубите капа, капа е поврзан со заварени занишан рака за да се спречи губење на пад на вашиот омилен алкохол.100% течење-доказ завртка капа помага обезбедува свежина на алкохол.ЏЕБ ГОЛЕМИНА - Овие кул 8 мл.колби мерка во 3.75" x 5.75 па тие се голема големина за да се вклопи во вашата торба, чанта, или во задниот џеб!.СОВРШЕН ПОДАРОК - Бродови во практичен подарок кутија, совршен за завиткување и подготвени да подарок за вашиот дечко, девојка, или пријатели и Семејството!Овие смешни колби може да се направи за одличен подарок за свадби, родендени, празници, и сите специјални прилики.ВИНИЛ DECAL - Сликата е заштитен со слој на висок сјај течни ламинатни, и печени во текот на 200 степени.Ова значи дека тоа ќе трае долго време!Овој високо квалитетен не ' рѓосувачки челик колба има decal на само една страна на колба.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Времето ќе продавница виски, вотка, бурбон, текила, рум, ракија, џин, или коњак пијалоци во нашата колби тие лесно може да се чистат по употребата.За чистење : миење со сапуница вода, исплакнете чисти, и ги надолу со мека крпа за да ја исуши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат