• Новак
EDEVOLUTION Крстарење Алкохол Кеси Колба за Полнење, Concealable Обновливи Алкохол Кеси, искористиш приликата Алкохол Рум Тркач Коктел Алкохол Пиење Колба за Полнење За Крст?

EDEVOLUTION Крстарење Алкохол Кеси Колба за Полнење, Concealable Обновливи Алкохол Кеси, искористиш приликата

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Безбедно материјал】 : На круз пластични колба проекти се направени од високо-квалитетен материјал, BPA Free, не-токсични, сигурен, невкусна, задебелена, течење-доказ и не е лесно да се скрши. 【Преносни】 : пијалок кеси се свитлива, лесно може да се стави во ранец или дури и џеб, што го прави полесно да се носат искористиш приликата алкохол насекаде. 【Сокриени вино торба】 : Секоја торбичка има завртка капа, тоа може да им помогне печат торба цврсто, што е многу корисно кога ќе излезе.На крстарење скриени колба е undetectable со скенери и метал детектори.Заштедите пари. 【Широк спектар на употреба】 : На concealable колба кеси се погодни за алкохол, вода итн.Одличен за носење со кога ќе излезе.одговара за крстарење бродови патување, кампување, игри, стадиони, кината, патни и други. 【Пакетот вклучува】 : 20 x 16 оз пијалоци колби и 2 стигнале инка.Доволни количини и совршена комбинација може да ги исполни вашите различни потреби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат