• Новак
GENNISSY Сребро 18/8 Нерѓосувачки Челик 12OZ Хип Колба - Колби за Алкохол со Инка(Multicolor)

GENNISSY Сребро 18/8 Нерѓосувачки Челик 12OZ Хип Колба - Колби за Алкохол со Инка(Multicolor)

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

1 : ПАКЕТ, ВКЛУЧУВАЈЌИ - ЕДЕН класичен стандард 12 OZ Хип Колба со СЛОБОДНИ инка,хартија кутија за пакување;. 1 : ПАКЕТ, ВКЛУЧУВАЈЌИ - ЕДЕН класичен стандард 12 OZ Хип Колба со СЛОБОДНИ инка,хартија кутија за пакување;.можете да уживате во пиењето кога и каде сакате. 5 : СОВРШЕН ПОДАРОК - Е прекрасна колба за домаќинка употреба во кујната,исто така и за мажите на риболов, лов, кампување, BBQ активности на отворено. 4 : МОДА CLASSCIAL - Занаетчиски полирање класичен дизајн никогаш нема да излезат од мода;. 2 : ТОП ОДДЕЛЕНИЕ -Најдобрите храна одделение 304 18/8 од не 'рѓосувачки челик, со висока фреквенција заварување ласерски-слободен лемење, заштита на животната средина, не-токсични, анти-корозија, анти-' рѓа;. 1 : ПАКЕТ, ВКЛУЧУВАЈЌИ - ЕДЕН класичен стандард 12 OZ Хип Колба со СЛОБОДНИ инка,хартија кутија за пакување;2 : ТОП ОДДЕЛЕНИЕ -Најдобрите храна одделение 304 18/8 од не 'рѓосувачки челик, со висока фреквенција заварување ласерски-слободен лемење, заштита на животната средина, не-токсични, анти-корозија, анти-' рѓа;3 : 100 % ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ - Висока фреквенција заварување ласерски-слободен лемење, дебели нерѓосувачки челик капак, Конец обработка на капакот безбедна запечатување, Завртка-доле капа нема да загуби;4 : МОДЕН CLASSCIAL - Занаетчиски полирање класичен дизајн никогаш нема да излезат од мода;5 : СОВРШЕН ПОДАРОК - Е прекрасна колба за домаќинка употреба во кујната,исто така и за мажите на риболов, лов, кампување, BBQ активности на отворено.можете да уживате во пиењето кога и каде сакате. 3 : 100 % ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ - Висока фреквенција заварување ласерски-слободен лемење, дебели нерѓосувачки челик капак, Конец обработка на капакот безбедна запечатување, Завртка-доле капа нема да изгуби;. 2 : ТОП ОДДЕЛЕНИЕ -Најдобрите храна одделение 304 18/8 од не 'рѓосувачки челик, со висока фреквенција заварување ласерски-слободен лемење, заштита на животната средина, не-токсични, анти-корозија, анти-' рѓа;.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат