• Новак
Оригиналниот Расположливиот Колба - Стелт Колба - Склоплива, Еднократно, Невидливи, ПАТЕНТИРАН НЕ-ЛАБАВА КАПА - Никогаш не Изгуби Вашиот Капа Повторно - Сет на 24 - 8 Ун

Оригиналниот Расположливиот Колба - Стелт Колба - Склоплива, Еднократно, Невидливи, ПАТЕНТИРАН НЕ-ЛАБАВА КАПА

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

СОВРШЕН СТЕЛТ КОЛБА - искористиш приликата Вашите Омилени Пијалоци Каде што Сакате!.НЕ ПЛАЌААТ ЗА ПРЕСКАПАТА ПИЈАЛОЦИ - Земете вашиот сопствен со вас.ПАТЕНТИРАНА НЕ-ЛАБАВА КАПА - Никогаш не Изгуби вашиот Капа, Повторно, Повторно-користите вашиот колба повеќе пати.ВКЛУЧЕНИ РАСКЛОПНА СИЛИКОНИ ИНКА!.Фонтана на Младоста..Кокосова Вода 8oz Колба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат