• Новак
QRQFTNHB 304 од не ' Рѓосувачки Челик Колби, Колби за Алкохол за Мажи, Преносни Лентата за Алатки, Отворено Кампување Пешачење Колба, 750ml (Боја : Б)

QRQFTNHB 304 од не ' Рѓосувачки Челик Колби, Колби за Алкохол за Мажи, Преносни Лентата за Алатки, Отворено

DEN 3260.40

Достапност
Достапно за нарачка

Ова хип-колба е совршен-подароци за родендените и празниците.Може да се користи како роденденски подароци, свадба подароци, најдобро човек подароци, дипломирањето, подароци, денот на таткото подароци, итн.Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Капацитет : 750ml.Големина на : 9*9*13.3 cm.Нашите производи се со Висок квалитет, Ние и ветуваме дека нашите производи се 100% Задоволни со вас, ве молиме да се увери за да се купи.Име на производ : 304 од не 'Рѓосувачки Челик Колби, Колби за Алкохол за Мажи, Преносни Лентата за Алатки, Отворено Кампување Пешачење Колба, 750ml Material : 304 од не' Рѓосувачки Челик.Капацитет : 750ml.Големина на : 9*9*13.3 cm.Пакување листа : Колба*1 Service Guarantee Our производи се со Висок квалитет, Ние и ветуваме дека нашите производи се 100% Задоволни со вас, ве молиме да се увери за да се купи.Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете ги вашите пораки, ние и ветуваме на одговор-можете во рок од 24 часа, за да обезбеди најголем задоволителна услуга.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат