• Новак
6 Компјутери 8 мл Хип Нерѓосувачки Челик Колба & Инка Поставени од страна на QLL, Лесно се Прелива Инка е Вклучена, Одличен Подарок

6 Компјутери 8 мл Хип Нерѓосувачки Челик Колба & Инка Поставени од страна на QLL, Лесно се Прелива Инка е Вклучена,

DEN 2222.40

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа, исто така, има една завртка-доле капа која е лемење на горниот дел од телото и спроведен од страна на заковки, така да стои со колба кога се отвори, па тоа не може да бидат изгубени.На самата инка мерки 7/8 во должина и има дијаметар од 1-1/4in која е доволно широка за за повеќето spouts на шишиња за да се вклопат во која се прави со ова практично се истури-доказ.Пред да стигнете до вашата дестинација фрлаат вашиот омилен алкохол во колба е направен од лесен преку нерѓосувачки челик колба инка што го прави точење на cinch. Исплакнете ја внатрешноста со чиста, сапуница вода пред пополнување на колба за прв пат.Ласерски Заварени за Течење Доказ Печат, и со Доживотна Гаранција. Не чувајте алкохол во колба подолго од период од 3 дена.Нерѓосувачки Челик Колба и Инка. Секогаш бришење на колба по употребата и исплакнете темелно пред refilling.Рефил само кога сте за да го користите колба.И доаѓа со многу рака сребро инка за полнење на колба се врати.УПАТСТВА ЗА УПОТРЕБА : Вашиот нерѓосувачки челик колба е специјално дизајниран за да се носат алкохолни пијалаци.На колба мерки 4-3/4" од врвот до дното и ширина е 3-5/8", што го прави доволно мала за да се носи на вашето лице со вас за различни функции.Нашите колби се поединечно течење тестирани за обезбедување на квалитетот! 2 Години гаранција. Ќе добиете 6 дела од не ' Рѓосувачки Челик Колба и 6 парчиња Инка.Голема вредност, со висок квалитет колба-Многу добар квалитет колба - убаво тежина, не премногу тешка и дефинитивно не се лесни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат