• Новак
Алкохол Хип Колба Божиќ Атмосфера Flagon Нерѓосувачки Челик Џеб Пиење Колба Виски Колба За Мажите И Жените Фестивал Подарок

Алкохол Хип Колба Божиќ Атмосфера Flagon Нерѓосувачки Челик Џеб Пиење Колба Виски Колба За Мажите И Жените

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Капацитет : 5 мл/150 мл.Големина : 9x9cm/3.Унисекс : Нашите нерѓосувачки челик колби може да се носи насекаде, не само во машка џебовите, но исто така и во девојките и кеси.Погоден за сите активности на отворено, како што се риболовот, кампување, пловењето, лов, планинарење, партиите, итн.Унисекс : Нашите нерѓосувачки челик колби може да се носи насекаде, не само во машка џебовите, но исто така и во девојките и кеси.Повод : Не само што се погодни за употреба дома, но исто така и за сите активности на отворено, како што се риболовот, кампување, пловењето, лов, планинарење, партиите, итн.Со цел да се продолжи работниот век на производот, ве молиме да се избегне ставање кисела алкохол или пијалоци во колба за долго време.Тежина : 140g.Високо-квалитетни материјали : колкот колба е дизајниран со храна-одделение 304 од не 'рѓосувачки челик што не е лесно да' рѓа, која е отпорно на гребење, корозија-отпорни, безбедни и здрави, еколошки и може да се користи за долго време.Стабилна и течење-доказ : капакот на колба е дизајниран со спирала тип и е беспрекорно заварени страна.Тоа може да биде запечатен повеќе цврсто и совршено се спречи истекување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат