• Новак
Алкохол Хип Колба Жолта Сончоглед (2) Flagon Нерѓосувачки Челик Џеб Пиење Колба Виски Колба За Мажите И Жените Фестивал Подарок

Алкохол Хип Колба Жолта Сончоглед (2) Flagon Нерѓосувачки Челик Џеб Пиење Колба Виски Колба За Мажите И Жените

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Погоден за сите активности на отворено, како што се риболовот, кампување, пловењето, лов, планинарење, партиите, итн.Одржување и чистење : препорачливо е да се чисти веднаш по секоја употреба.Со цел да се продолжи работниот век на производот, ве молиме да се избегне ставање кисела алкохол или пијалоци во колба за долго време.Не се мијат со вода или ги користат хемиските растворувачи за да се избрише.Тоа може да биде запечатен повеќе цврсто и совршено се спречи истекување.Капацитет : 5 мл/150 мл.Тежина : 140g.Унисекс : Нашите нерѓосувачки челик колби може да се носи насекаде, не само во машка џебовите, но исто така и во девојките и кеси.Стабилна и течење-доказ : капакот на колба е дизајниран со спирала тип и е беспрекорно заварени страна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат