• Новак
Cabilock Стаклена Тегла со Капак Стакло Накит Кутија Бонбони Тегла Cookie Тегла Стакло Садовите за Складирање Накит Организатор Дома Декор за Свадба Партија Услуги

Cabilock Стаклена Тегла со Капак Стакло Накит Кутија Бонбони Тегла Cookie Тегла Стакло Садовите за Складирање

DEN 594.96

Достапност
Достапно за нарачка

Погоден за чување на храна во нивните домови, хотели, ресторани, кујни и во други места.Дизајнот е разумна, цврсто запечатени, прашина - доказ и влага - доказ, и може да игра одличен складирање заштита ефект.Исклучителна изработка и добар квалитет на материјали за да се обезбеди подолг сервисен живот и совршени детали.Тоа може да се користи за да се продавница бонбони, накит, ароматерапијата, сушено овошје, житарици, кафе, грав, итн.главно направени од врвен квалитет стакло материјали, мазна и удобно, со добра текстура.Опис Ова е премиум запечатување складирање може, кој е направен од премиум стакло материјали, доаѓа со капак.Класичен облик дизајн обезбеди својата популарност.Погоден за домашни, кујна, ресторан, и сл.Дарежлив моделирање, исто така е совршена декорација.Карактеристики - Материјал : Стакло.- главно направени од врвен квалитет стакло материјали, мазна и удобно, со добра текстура.- Погоден за чување на храна во нивните домови, хотели, ресторани, кујни и во други места.- Исклучителна изработка и добар квалитет на материјали за да се обезбеди подолг сервисен живот и совршени детали.- Тоа може да се користи за да се продавница бонбони, накит, ароматерапијата, сушено овошје, житарици, кафе, грав, итн.- Дизајнот е разумна, цврсто запечатени, прашина - доказ и влага - доказ, и може да игра одличен складирање заштита ефект.- Боја : Шарени 2.- Големина : 13. 5 X10 X10 CM.Пакет Вклучувајќи 1 x складирање тегла.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FANQIE Нова Година Снешко Деца Бонбони Торба Бонбони Кутии Дете Подарок Перница Кенди Божиќ Тегла Божиќ Декорација

Име : Божиќ Бонбони Тегла.Боја : multicolor.Големина : како на сл.Тежина : околу 36g.Пакет : Opp.Боја : multicolor Name : Божи

DEN 113.76

Бонбони Кутија Симпатична Креативни Железната Кутија Pendant Божиќ Монтажни Случај Виси Украс за Елка Декорација

Обликот на нашето Божиќ tinplate бонбони кутии се мали ѕвона, кои се слатки и уникатни кога виси на вашиот ел

DEN 264.00