• Новак
Маскара и Martinis Pinup Фолија Пијалаци Коктел Салфетка, Гроздобер Pinup Пијалаци Салфетка, Црвена Фолија Коктел Салфетка од MODLOUNGE хартија компанијата

Маскара и Martinis Pinup Фолија Пијалаци Коктел Салфетка, Гроздобер Pinup Пијалаци Салфетка, Црвена Фолија

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

КВАЛИТЕТ : 3-Ply Хартиена салфетка да се осигура дека нема да солза лесно и има абсорбента квалитетот кога се користи.ДЕТАЛИ : 6.5x6.5in укината 20 по пакет.ДИЗАЈН : Модерен Тренди текст се комбинираат со ретро гроздобер pinup.УПОТРЕБА : дизајнот е одлична за различни прилики како што се bachelorette забави, Родендени, водителка на подарок, или среќен housewarming подарок!.Прави ДОБРО : за Еднократна употреба и Рециклираат.Оваа секси pinup пијалаци салфетка со црвена фолија коктел пијалаци салфетка е совршен комплимент за хостинг девојки ноќ вечера, bachelorette партија, даде водителка подарок, или Среќен housewarming подарок!Почнете партија, со прикажување на вашиот коктел бар или бифе!На pinup дава носталгични за да чувствува, туку се задржи на модерните работ со текст : "Понекогаш една девојка само треба Маскара и Martinis".Cheers!Претходно Спакувани сет на 20 Рециклираат прифатлива 3 Ply ткиво со вистински црвена фолија отпечатени на една страна. 6.5" Плоштад ручек големина салфетка.Го спарите со MODLOUNGE хартија компанијата вино ознаки, coasters и чаши за комплетна подарок! 3 други стилови, исто така, се достапни : available : Шминка & Маргаритите, Влечки & Скоч, Пумпи & Prosecco.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат