• Новак
Бела Пијалаци Хартиените Салфети, 1 Ply Коктел Салфетки, 500/торба

Бела Пијалаци Хартиените Салфети, 1 Ply Коктел Салфетки, 500/торба

DEN 57.36

Достапност
Достапно за нарачка

Штити countertops од вода знаци 1-Ply дизајн Врежана граница за домот екранот Класична бела боја го прави жив мешани пијалаци и garnishes поп Поекономична алтернатива за мали плочи за закуски Идеален за преносни барови, ресторани, кафулиња и повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат