• Новак
2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Сецкани Зелен Кромид Нож, Зеленчук Машина Остри Scallion Машина Делите Нож, Мулти-Функционална Кујна Gadgets

2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Сецкани Зелен Кромид Нож, Зеленчук Машина Остри Scallion Машина Делите Нож,

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЦВРСТАТА КОНТРОЛА : Обезбедува удобност и на сечилото е храна-одделение сецкани кромид кои може да се третираат брзо и лесно.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК КРОМИД : Добра отпорност на корозија, на кромидот се сече со кромид е повеќе уредни, лесен за користење и брзо уништи.ЕДНОСТАВЕН И ЛЕСЕН : Нерѓосувачки челик кромид масло алатка за сечење заштедува време и труд, и да е, мора да и најдобра алатка за сечење на зелен кромид.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Тоа е исто така лесно да се чисти по употребата и лесни, секој може да го користат за да се готви.ШИРОКО се КОРИСТИ : исто Така се корисни за декоративни колачи работа, или за намалување на фондан или гравирање во валани колаче тесто & хард кенди,совршено режење scallions, chives, zucchini, компири, ѓумбир, морков, итн.без никаков напор.Кујна Зеленчук Машина Остри Chive Машина Дробење Алатка Slicer 1.Висок квалитет, од нерѓосувачки челик,Корозија-отпорни и издржливи 3.Лесно да се чисти,Може да се користи за долго време 5.Намалување на површината се уредни,растојанието помеѓу секој челик нож е иста, големината на намалување на жица е иста, и намалување на површината скала заштедува време и напор.Спецификации : Димензии : 2.6*2.3*16cm Тежина : 80g Материјал : Висок квалитет, од нерѓосувачки челик Пакетот Вклучува : 2 × Нерѓосувачки Челик Сецкани Зелен Кромид Нож.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат