• Новак
Kipp 06010-1A52 Нерѓосувачки Челик Knurled Ореви Без Pin Дупка, Стил А, Инчен, Природни Заврши, 1/2-13 Нишка (Пакет 10) (Пакување од 10)

Kipp 06010-1A52 Нерѓосувачки Челик Knurled Ореви Без Pin Дупка, Стил А, Инчен, Природни Заврши, 1/2-13 Нишка

DEN 3475.68

Достапност
Достапно за нарачка

Free-cutting челик 1.0718 црна оксид заврши.Нерѓосувачки челик 1.4305 природен крај.Без pin дупка.Сигурен партнер да индустрија за над 100 години, Kipp е Иноватор на Оригиналниот Прилагодлива Рачка.Произведени во Германија, Kipp leverages вертикална интеграција, дизајн моќ, и индустрија знаења за максимално задоволство на клиентите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат