• Новак
J. W. Winco 425-8-128-CR GN 425 КабинетU се Справува со Тркалезна Челик, со Прислушувани Дупки,(Пакување од 5)

J. W. Winco 425-8-128-CR GN 425 КабинетU се Справува со Тркалезна Челик, со Прислушувани Дупки,(Пакување од

DEN 4243.44

Достапност
Достапно за нарачка

ДОЛЖИНА INCHES5.04. НИШКА (d2)М┬á4. ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ ДЕЛ NUMBER425-8-128-CR.BRANDJ.W.Winco.ДИЈАМЕТАР INCHES0.31. J. W. Winco 425-8-128-CR GN 425 Кабинет "U" се Справува со Тркалезна Челик, со Прислушувани Holes GN 425 кабинет "U" се справува со се произведени од свиткана челик профил.Се справува со d1 = 8 и 10 mm се добива со две локација дискови за да се гарантира совршена локација дури и со големи дупки во кабинетот.Локацијата дискови се затворени во пакет со рачка.DESCRIPTIONCabinet "U" Handles LENGTH INCHES5.04 THREAD (d2)М┬á4 MANUFACTURERS ДЕЛ NUMBER425-8-128-CRBRANDJ.W.Winco DIAMETER INCHES0.31 HEIGHT INCHES1.38 VERTICAL КРЕВАЊЕ ТОВАР LBS221 CONSTRUCTIONSteel COLOR FINISHSilver COUNTRY НА ORIGINImport MOUNTING РАСТОЈАНИЕ INCHES5.04 TYPETapped Hole FINISHChrome-позлатен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат