• Новак
Hilitchi Пластични Завртки Тип На Knurled Стегање Ореви Knob се Справи со Ѕвезда Knob Црна Навој Рака Knob(Асортиман Комплет-32PCS)

Hilitchi Пластични Завртки Тип На Knurled Стегање Ореви Knob се Справи со Ѕвезда Knob Црна Навој Рака Knob(Асортиман

DEN 356.88

Достапност
Достапно за нарачка

Изработен од пластика, добра цврстина, силни анти-стареењето способност, цинк позлата на површината на завртка, отпорност на корозија.M4/M6/М8/M10 Месинг Преку Дупка Женски Навој Ѕвезда Knob Избрани За Полнење.Одликувајќи се со петокрака форма knurled копчиња, ова овозможува лесно инсталирање, користење и демонтирање, да заштедат време и енергија!.Оваа Пластика Страна Knob Завртката е лесно да се инсталира и да се отстрани и да не се бараат никакви алатки.Широко се користи во мебел декорација, електронска опрема, механичка опрема и други сродни индустрии.Нашата ѕвезда копчиња работат добро на кабинетот, фиока, врата, гардероби, лента со алатки и друг мебел или уреди кои бараат честите корекции.Може да бидат построги или да се олабави со рака.Ако не се задоволи со нашите производи или било какви прашања, ве молиме да дојде на нас во секое време. 12 часа брз одговор услуга.Големина : Асортиман Комплет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат