• Новак
Wilton TLT/SP-75, 3-Axis Мелничката менгеме на назад, 3-Инчен Вилица Ширина, 1-5/16-Инчен Вилица Длабочина (11701)

Wilton TLT/SP-75, 3-Axis Мелничката менгеме на назад, 3-Инчен Вилица Ширина, 1-5/16-Инчен Вилица Длабочина

DEN 14111.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .РАЗНОВРСНА КОРИСТИ : Идеален за 3-оската работи во мелничката, driling, мелење, обликување, и убодни досадно.ИДЕАЛЕН за ПОЗИЦИОНИРАЊЕ : Вртливата база ротира 360°.ПРИЛАГОДЛИВ за МОНТАЖА : База keyways и гром слотови за машина за монтирање.НАМАЛЕН ЗАМОР : Ергономски дизајниран сите челик рачки, со пролет-натоварени топката прилог.ПРЕЦИЗНОСТ ИНДЕКСИРАЊЕ : Точно да се индексирани за 3-начин аголна работа.Извор на енергија тип : Рака Напојува.Wilton 11701 3-Axis Прецизност Нервира Менгеме На Назад 3-Инчен Вилица Ширина, 1-5/16-Инчен Вилица Длабочина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мини менгеме на назад, Заклучување Надолу менгеме на назад Мелничката Стегање Табела Дупчење Машина, Поддржува

【Функција】:Со 4 фиксна крива жлебови, максималната стегање должина е 5.3 cm Поддржува круг, квадрат и неп

DEN 362.16

Клупата Менгеме На Назад Прецизност Тешки Едноставна Американски Клешти 6 Инчен Мали Менгеме На Назад Светлина

Пакетот вклучува : 1 Парче Возење Режим : Упатство.Тип : Клупата Менгеме На Назад.Материјал : Фрли челик.Л�

DEN 741.60