• Новак
Remote Start Флип Копче Фоб Школка Случај Замена за Ford N5F-A08TDA, 5923694

Remote Start Флип Копче Фоб Школка Случај Замена за Ford N5F-A08TDA, 5923694

DEN 310.80

Достапност
Достапно за нарачка

Го замени стариот случај со нови, нема програма е потребно.Случај и школка само, без електроника.Нови неисечени флип копче нож (cid).Брз, лесен и достапен начин, да го замени напукнато или истрошени keyless entry копче фоб случај или школка.Одговара : Ford Remotes 2021 Ford Bronco 2015-2021 Ford F-150 2018-2020 Ford F-250 F-350 Супер Должност 2018-2020 Ford F-450 2018-2020 Ford F-550 2019 Форд Ренџер XLT 2020-2021 Форд Ренџер 2019 Ford Raptor.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат