• Новак
Сирени Чанта Кука,Шармантна Сирена Накит,Сирена Торба Кука,море Самовили Чанта Кука,Аква Морски море Живот Накит,Плажа Накит.Y072

Сирени Чанта Кука,Шармантна Сирена Накит,Сирена Торба Кука,море Самовили Чанта Кука,Аква Морски море Живот

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Метал , Стакло , Уметност Печати.Стакло Cabochon Дијаметар : 30мм.Вклучувајќи : 1pcs Чанта Кука,100% сосема нов, добар квалитет, уникатен дизајн.Оваа Чанта Кука е совршен подарок за секого во вашиот живот ,Можете да ги носите во било прилики и тоа го прави да се фаќање на око.Gifr за ноќта на Вештерките денот на таткото ,на мајката ден ,Коктел забава,Ноќен Клуб Маскарада,Семеен собир, Вечера ,Роденден, Свадба , Банкет ,Роденден ,денот на Мајката,Денот на Благодарноста,денот на Вљубените,Божиќ ден.Материјал : Метал , Стакло , Уметност Печати.Стакло Cabochon Дијаметар : 30мм.Вклучувајќи : 1pcs Чанта Кука,100% сосема нов, добар квалитет, уникатен дизајн.Оваа Чанта Кука е совршен подарок за секого во вашиот живот ,Можете да ги носите во било прилики и тоа го прави да се фаќање на око.Gifr за ноќта на Вештерките денот на таткото ,на мајката ден ,Коктел забава,Ноќен Клуб Маскарада,Семеен собир, Вечера ,Роденден, Свадба , Банкет ,Роденден ,денот на Мајката,Денот на Благодарноста,денот на Вљубените,Божиќ ден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SENMIE Копче за Држачот за Ѕид Декоративни,од не ' Рѓосувачки Челик Копче за Управување со 6 Куки, e-Mail Организација

【Мултифункционален употреба】 На послужавник за ѕид може да бидат поставени писма, разгледници, фото р�

DEN 594.00