• Новак
Бразил Фудбал Копче и e-Mail Држачот за Ѕидови - Копче Закачалка со Mail Организатор и 5 Куки, Лепило Решетката за Дома, Entryway, Пред Вратата, Канцеларија, Кујна

Бразил Фудбал Копче и e-Mail Држачот за Ѕидови - Копче Закачалка со Mail Организатор и 5 Куки, Лепило Решетката

DEN 1101.60

Достапност
Достапно за нарачка

【Лесно да се Инсталира】Користите нашите клучни носителот директно со лепило без оштетување на ѕидот.Направи твојот живот организирани, но, исто така, прави одлична декорација за вашиот дом и канцеларија!Производ Карактеристики : Димензии : 6.Клучни Полица Големина : 6.【Организатор】Со пет клучни куки и лента што има mail и други случајни предмети за домаќинството може да се задржи сите на едно место, без грижи.Земи вашиот копчињата & паричникот и сте подготвени да одите.Вистински око-catcher во вашиот дом.Совршен ѕид оркестарот идеја како newlywed подароци за домот, свадба подарок за парови и home sweet home подарок за нови домашни сопственици!. 【Пакет Вклучуваат】1 x Копче Mail Држачот за Ѕид.Тоа е голем mail организатор и клучните решетката да го користите во вашиот entryway, плакар, кујната или канцеларија за да го задржи вашето предмети уредни и организирани.Клучот за пропелер го држете вашиот дом & автомобил копчиња, чадор, крпа и повеќе.0" Кука Должина : 1. 【Стилски Оркестарот Копче Кука】На декоративни копче рек организаторот за ѕид се изработени од Тврда Пластика со стилски печатење дизајн, натпревари различни farmhouse оркестарот стилови.0 Инчен, Куки Должина : 1.Никогаш не misplace вашиот копчињата повторно!Овој мулти-функционални Копче и e-Mail Држачот за Ѕид нуди совршено решение за да се задржи вашиот виси предмети уреден и организиран!Полица има доволно простор за складирање на пошта и во очекување на сметки кои се потребни за внимание на прво место!Тоа е 5 куки, можете да го користите за да се одржи куќа&автомобил копчиња, ремени, капа, чадори.Имајќи тежина помалку од 2 KG.4" Пет клучни куки и задната полица Лесно и брзо инсталација на Високо квалитетни и издржливи тешко пластични изградба Елегантни и модерни печатење дизајн, натпревари различни декор стилови Пакет се Вклучуваат : 1 × Копче и e-Mail Држачот за Ѕидови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YIVIYAR Копче Рек Организаторот за Ѕид со Инсталациони Алатки За Куки Декоративни Копче Закачалки за Ѕид Оркестарот,

【ШтетаСлободен Виси】:Два начини на бесење, оваа кука доаѓа со хардвер монтажа, вклучува 2 ноктите и 2 п�

DEN 167.76

Битник Галакси Магнетно Копче Кука Облак Форма Ѕид Keychains Држач за Пропелер Организаторот за Домашна Канцеларија

Вградениот користи силни магнетни магнет, без кука, тоа е многу едноставен за употреба, клучот може да б�

DEN 486.96