• Новак
RuPost Dubravia/Клуч на Носителот/Ѕидот Клуч на Носителот/Подароци/Куќа Клуч на Носителот Украсни Копчиња 3 22x26x4.5 cm

RuPost Dubravia/Клуч на Носителот/Ѕидот Клуч на Носителот/Подароци/Куќа Клуч на Носителот Украсни Копчиња 3

DEN 1650.00

Достапност
Достапно за нарачка

Клучни носители се многу погодни за организирање на копчето за складирање на едно место.Клучен носител е направена од еколошки, природни, домашни материјали.Ѕидот клуч на носителот од Dubravia бренд благодарение на својата единствена и светли дизајни ќе стане белег во вашиот ходникот.благодарение на уникатен и впечатлив дизајн, тоа ќе стане белег во вашиот ходникот.Сопствени природни зелени безбедно производство од материјали.Сите материјали кои се рака-избрана од само најдобрите материјали!.5 cm; Item Длабочина : 4.На housekeeper ќе ви помогнат да се реши проблемот за наоѓање на копчиња кога напуштање на куќата и зачувај вашето време.Метален клуч куки исто така се обезбедени.Тоа исто така може да биде голема housewarming подарок.Особено ако тие се копчињата за домување и автомобил.Со постојано користење на клуч на носителот, тоа не ја изгуби својата квалитет и не се изгребани.Ние брод наредби директно од Русија, каде што се произведуваат секој клуч на носителот под строга контрола.5 cm; Item Ширина : 22cm; Комплетен сет : housekeeper, пакување, прицврстување; Земја на потекло : Русија Важни нешта треба секогаш да се при рака и во очите.благодарение на уникатен и впечатлив дизајн, тоа ќе стане белег во вашиот ходникот.Ние се гарантира висок квалитет на сите клучни носителот производи, бидејќи ние се направи на сите клучни носители на себе и вредност нашиот углед!Ние гарантираме целосна наплата ако не сте задоволни со квалитетот.Ќе бидат задоволни и среќни со нашите клучни носителот!.Тоа исто така може да биде голема housewarming подарок.Рамката на копчето носител е направен од природно дрво.Вие не мора да се грижите за безбедноста на цртежот.Тие може да се справи дури и големите снопови со леснотија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YIVIYAR Копче Рек Организаторот за Ѕид со Инсталациони Алатки За Куки Декоративни Копче Закачалки за Ѕид Оркестарот,

【ШтетаСлободен Виси】:Два начини на бесење, оваа кука доаѓа со хардвер монтажа, вклучува 2 ноктите и 2 п�

DEN 167.76

Битник Галакси Магнетно Копче Кука Облак Форма Ѕид Keychains Држач за Пропелер Организаторот за Домашна Канцеларија

Вградениот користи силни магнетни магнет, без кука, тоа е многу едноставен за употреба, клучот може да б�

DEN 486.96