• Новак
Копче за Држачот за Ѕид Декоративни со 5 Клучни Куки, Дланка Остава Носители Ѕид Организатор со Mail Копче за Багажник, Само Лепило

Копче за Држачот за Ѕид Декоративни со 5 Клучни Куки, Дланка Остава Носители Ѕид Организатор со Mail Копче

DEN 371.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мулти Функција Mail Организатор : Овој компактен организаторот може да се користи за да се одржи различни дневни essentials како пенкало, ножици, писма, кујна и бања додаток и повеќе.Убава Оркестарот Копче Кука : 5 куки за клуч на носителот, шапка багажник, куче поводник виси, чадор, итн.Чувајте ги вашите entryway совршено организиран без неуредна.Лесен за Монтирање : Нема tools нема дупчење е потребно.Само 2-чекор за да заврши инсталацијата.Отстрани заштитниот слој од назад 3 M лента, а потоа се држи на мазната површина.Стап и притиснете го држат цврсто за 15 секунди, може да се користи во 3-4 часа.Совршен Копче Закачалка во Вашиот Entryway : Секогаш заборавајте каде што ќе се стави на вашиот копчињата?Оваа симпатична копче и e-mail држачот за ѕид е вашиот совршен избор за складирање на вашиот копчињата и повеќе во вашата entryway.Повеќе од Клучните Кука : да се Создаде дополнителен простор за складирање каде што треба тоа и да ги искористат предностите на неискористените ѕид простор;Употреба секаде каде повеќе меморија е потребна во ходници,entryways,кујни,канцеларии и повеќе.Совршен за entryway простор организирање и ѕидот декорација и размислува да се отстрани клиенти¡ проблеми од бараат за клучеви, очила, маски, итн.Тоа, исто така, атрактивна, внимателен и корисна свадба или housewarming подарок за парови.Карактеристики Материјал : Тешко Пластика и Кожа за Печатење Област : 7.0x2.7 во/18x7 cm Кука Висина : 1.4 во/3.5 см Складирање организатор : 6.3x2.3x1.0 во/16x6x2.5 cm Пакет се вклучени 1 пакет носители ѕид организатор со 5 Куки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Виолина Стакло Торба Кука,Музика Чанта Кука,Музички Инструменти И Накит,Роденденски Подароци,Божиќ Подарок.F266

Материјал : Алуминиум, Стакло, Слика.Рачно изработени Накит, Чанти Кука големина;4.5 cm Стакло големина од 3

DEN 167.52

Свети Августин мапата Чанта Кука Свети Августин Мапата Торба Кука Чанта Кука Жени Мажи Накит Чанта Кука шармантна

54 инчи БАЗА : Antiskid црна гума ТЕЖИНА : 40 грама Чанта закачалки се совршен начин да се задржи вашата чанта и

DEN 95.76

Виножито Планета Чанта Кука,Гордост Виножито Чанта Кука,Виножито Уметност Накит,Простор Планета Чанта Кука,Виножито

Материјал : Метал , Стакло , Уметност Печати.Стакло Cabochon Дијаметар : 30мм.Вклучувајќи : 1pcs Чанта Кука,100% сос

DEN 271.92