• Новак
Гитара Тастатура Копче за Музика и e-Mail Држачот за Ѕидови - Копче Закачалка со Mail Организатор и 5 Куки, Лепило Решетката за Дома, Entryway, Пред Вратата, Канцеларија, Кујна

Гитара Тастатура Копче за Музика и e-Mail Држачот за Ѕидови - Копче Закачалка со Mail Организатор и 5 Куки,

DEN 1296.00

Достапност
Достапно за нарачка

Земи вашиот копчињата & паричникот и сте подготвени да одите. 【Лесно да се Инсталира】Користите нашите клучни носителот директно со лепило без оштетување на ѕидот.Направи твојот живот организирани, но, исто така, прави одлична декорација за вашиот дом и канцеларија!Производ Карактеристики : Димензии : 6.【Организатор】Со пет клучни куки и лента што има mail и други случајни предмети за домаќинството може да се задржи сите на едно место, без грижи.Клучни Полица Големина : 6. 【Разноврсна Складирање】клучните решетката има назад носители, можете да го користите за да се одржи пошта, писмо, пари, паричници, итн.Никогаш не misplace вашиот копчињата повторно!Овој мулти-функционални Копче и e-Mail Држачот за Ѕид нуди совршено решение за да се задржи вашиот виси предмети уреден и организиран!Полица има доволно простор за складирање на пошта и во очекување на сметки кои се потребни за внимание на прво место!Тоа е 5 куки, можете да го користите за да се одржи куќа&автомобил копчиња, ремени, капа, чадори.4" Пет клучни куки и задната полица Лесно и брзо инсталација на Високо квалитетни и издржливи тешко пластични изградба Елегантни и модерни печатење дизајн, натпревари различни декор стилови Пакет се Вклучуваат : 1 × Копче и e-Mail Држачот за Ѕидови.Тоа е голем mail организатор и клучните решетката да го користите во вашиот entryway, плакар, кујната или канцеларија за да го задржи вашето предмети уредни и организирани.Совршен ѕид оркестарот идеја како newlywed подароци за домот, свадба подарок за парови и home sweet home подарок за нови домашни сопственици!. 【Пакет Вклучуваат】1 x Копче Mail Држачот за Ѕид.0" Кука Должина : 1.Вистински око-catcher во вашиот дом. 【Стилски Оркестарот Копче Кука】На декоративни копче рек организаторот за ѕид се изработени од Тврда Пластика со стилски печатење дизајн, натпревари различни farmhouse оркестарот стилови.0 Инчен, Куки Должина : 1.Клучот за пропелер го држете вашиот дом & автомобил копчиња, чадор, крпа и повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Симпатична Еднорог Виолетови Цвеќиња за Скролување и е-Mail Држачот за Ѕидови - Копче Закачалка со Mail Организатор

【Организатор】Со пет клучни куки и лента што има mail и други случајни предмети за домаќинството може да �

DEN 842.40

Клучни Рек Дрво Копче за Складирање Рек Влезот Складирање Кутија Десктоп Декорација Копче Кука за Складирање

Разумен поделба и парична казна изработка.Виси клуч за чување на решетката.Употреба : Тоа може да биде п�

DEN 3933.84