• Новак
Симпатична Мрзливост Виси На Дрво Копче и e-Mail Држачот за Ѕидови - Копче Закачалка со Mail Организатор и 5 Куки, Лепило Решетката за Дома, Entryway, Пред Вратата, Канцелариј?

Симпатична Мрзливост Виси На Дрво Копче и e-Mail Држачот за Ѕидови - Копче Закачалка со Mail Организатор и

DEN 2251.20

Достапност
Достапно за нарачка

Вие само треба да се држиме ѕидот со лепило и почекајте неколку минути да се користи тоа. 【Стилски Оркестарот Копче Кука】На декоративни копче рек организаторот за ѕид се изработени од Тврда Пластика со стилски печатење дизајн, натпревари различни farmhouse оркестарот стилови.Имајќи тежина помалку од 2 KG.Клучни Полица Големина : 6.【Организатор】Со пет клучни куки и лента што има mail и други случајни предмети за домаќинството може да се задржи сите на едно место, без грижи.Земи вашиот копчињата & паричникот и сте подготвени да одите.Совршен ѕид оркестарот идеја како newlywed подароци за домот, свадба подарок за парови и home sweet home подарок за нови домашни сопственици!.Клучот за пропелер го држете вашиот дом & автомобил копчиња, чадор, крпа и повеќе. 【Разноврсна Складирање】клучните решетката има назад носители, можете да го користите за да се одржи пошта, писмо, пари, паричници, итн. 【Лесно да се Инсталира】Користите нашите клучни носителот директно со лепило без оштетување на ѕидот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Полу Дебелото Црево Чанта Кука-Самоубиство На Свеста-Полу Дебелото Црево Накит-Точка И Запирка-Депресија-Свест

Материјал : Алуминиум, Стакло, Слика.Рачно изработени Накит, Чанти Кука големина;4.5 cm Стакло големина од 3

DEN 1908.00

Виолина Стакло Торба Кука,Музика Чанта Кука,Музички Инструменти И Накит,Роденденски Подароци,Божиќ Подарок.F266

Материјал : Алуминиум, Стакло, Слика.Рачно изработени Накит, Чанти Кука големина;4.5 cm Стакло големина од 3

DEN 167.52