• Новак
Слатки Животни Копче за Држачот за Ѕид со Mail Организатор, Само Лепило Копче за Управување со 5 Куки, Декоративни Дома Декор за Entryway Бања, Кујна Врата

Слатки Животни Копче за Држачот за Ѕид со Mail Организатор, Само Лепило Копче за Управување со 5 Куки, Декоративни

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

1(H) инчи, мини дизајн на клучните носителот не заземаат премногу простор за ѕид.Ова само лепило копче кука закачалка за ѕид не само што заштедува вашето драгоцено време и го прави вашиот живот полесно, но, исто така, не заземаат премногу простор, и додава различен стил на вашиот декор.Материјал : микрофибер кожа на предната + Тешко пластика на задната страна, со 5 x бели пластични копче куки и 1 x mail складирање фах; одлични за задржување пошта писма, сметки, копчиња, капи, чадори, опрема, предмети за домаќинството и повеќе; тоа овозможува многу на погодност за вас преку линијата на клучните куки и мал складирање кутија за вашиот секојдневен носат.Модерен Дом Оркестарот : Ова декоративни клуч на носителот има DIY правоаголна парче од кожа на предната страна, што го прави вашиот ѕид организатор повеќе таписерии и симпатична.Само отстранување на лепило на грбот, а потоа притиснете на мазни стаклена површина или tiled ѕид за 15 секунди, Имајте на ум дека ќе мора да почека 3-4 часа пред виси предмети, и тежина не надминува 2 KG, во случај 3 M лента на грбот не е доволно силна.0 инчен/16 x 6 x 2.Ова копче рек чувајте ги сите essentials организирани на едно место, така што нема веќе потреба да се грижите за губење на вашиот копчињата и букви; зачувај вашето време во брзање утро и не мора да се погледне за работи секој пат кога ќе одам надвор.Мал клуч на носителот со полицата на ѕидот помага да се реши проблемот не е секогаш во потрага за вашиот клуч, пошта, сметки, и други секојдневни носат.СЕКАДЕ ТРЕБА STORAGEYou може да се користат во вратата, ходникот, entryways, купатило, кујна, спална соба, mudrooms, гаражи, канцеларии и каде и повеќе меморија е потребна.На уникатен персоналните дизајн ќе додадете различен стил на вашиот простор за складирање, и можете да ги изберете копчињата рек ви се допаѓа -симпатична, гроздобер, тропски, кул, океанот стил, за да се надополни вашиот дом оркестарот и да покаже вашиот уникатен дома декорација стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Виножито Планета Чанта Кука,Гордост Виножито Чанта Кука,Виножито Уметност Накит,Простор Планета Чанта Кука,Виножито

Материјал : Метал , Стакло , Уметност Печати.Стакло Cabochon Дијаметар : 30мм.Вклучувајќи : 1pcs Чанта Кука,100% сос

DEN 271.92