• Новак
Птица Рози Флорални Цвет Копче и e-Mail Држачот за Ѕидови - Копче Закачалка со Mail Организатор и 5 Куки, Лепило Решетката за Дома, Entryway, Пред Вратата, Канцеларија, Кујна

Птица Рози Флорални Цвет Копче и e-Mail Држачот за Ѕидови - Копче Закачалка со Mail Организатор и 5 Куки, Лепило

DEN 2212.80

Достапност
Достапно за нарачка

Вистински око-catcher во вашиот дом.Земи вашиот копчињата & паричникот и сте подготвени да одите.0 Инчен, Куки Должина : 1.4" Пет клучни куки и задната полица Лесно и брзо инсталација на Високо квалитетни и издржливи тешко пластични изградба Елегантни и модерни печатење дизајн, натпревари различни декор стилови Пакет се Вклучуваат : 1 × Копче и e-Mail Држачот за Ѕидови.【Организатор】Со пет клучни куки и лента што има mail и други случајни предмети за домаќинството може да се задржи сите на едно место, без грижи.Совршен ѕид оркестарот идеја како newlywed подароци за домот, свадба подарок за парови и home sweet home подарок за нови домашни сопственици!. 【Стилски Оркестарот Копче Кука】На декоративни копче рек организаторот за ѕид се изработени од Тврда Пластика со стилски печатење дизајн, натпревари различни farmhouse оркестарот стилови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Слатки Животни Копче за Држачот за Ѕид со Mail Организатор, Само Лепило Копче за Управување со 5 Куки, Декоративни

1(H) инчи, мини дизајн на клучните носителот не заземаат премногу простор за ѕид.Ова само лепило копче кук

DEN 383.76

Полу Дебелото Црево Чанта Кука-Самоубиство На Свеста-Полу Дебелото Црево Накит-Точка И Запирка-Депресија-Свест

Материјал : Алуминиум, Стакло, Слика.Рачно изработени Накит, Чанти Кука големина;4.5 cm Стакло големина од 3

DEN 1908.00