• Новак
Клучни Кабинет Складирање Кутија со Frameless Стакло Бела Табла K15 Шик Светот: Нозе Над

Клучни Кабинет Складирање Кутија со Frameless Стакло Бела Табла K15 Шик Светот: Нозе Над

DEN 2064.00

Достапност
Достапно за нарачка

Видливи дизајн на производот е добиен со печатење со висока резолуција на слој од фотографски ламинатни, кој потоа следеше дното на чашата во state-of-the-art нанотехношка процес.Уморни од пребарувањето сите околу куќата за клучеви?Добро, youve конечно се најде совршено место за да ги задржи!.Клучни Организатор мерења : 30 см x 30 см x 5 cm - Корисни, декоративни дома и мали канцелариски мебел.Нашите Клучни Кутија доаѓа со персоналните дизајн на вашиот избор и тоа е исто така корисна Стакло Магнетни Сува-Избришете Одбор за сите на семејството на белешки и пораки!.Доволно простор за клучеви од сите видови и големини : 50 куки дистрибуирани во 5 реда на 10.На шарки се поставени на правото и клучните кутија врата, исто така, отвора во десната страна.Не само што е beatiful декорација на вашиот дом, но, исто така, поради својата магнетна бела табла површината, тоа може да послужи како место за reminders и notes (белешки) за целото семејство.Дополнително, сите компоненти се соединил со топлина запечатување слоеви.Нашите клучни кутии може да се сместат до 50 копчињата!Постојат 5 редови од 10 куки севкупно, распоредени на двете страни од клучните кутија.Овој процес е посебно дизајниран за да се обезбеди совршено придржување на ламинатни на производот, избегнување на влез на воздух под цртање и следствено на оксидација на боите, со цел да се одржи оптимален сатурација на бои за многу години, обезбедување на неговиот квалитет и трајност.Ве молиме запомнете дека ламинатни е составен дел на производот и не треба да бидат отстранети.Ова Копче Кутија е дизајниран со елеганција на ум - да се биде атрактивен и уникатен - и, во исто време, ние сме исто така се фокусираше на својата корисност и издржливост.Материјали : Црн прав-обложени Челик и Калено стакло со безбедно, полиран рабови.Изграден околу еден силен и издржлив црна прав-обложени челична рамка со калено стакло (кој вашата избрана дизајн), врата служи како магнетни површина (за користење со neodymium магнети) или како стакло, табла каде што може да пишуваат, да подготви и да се сликам со течни креда маркер пенкала.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Слатки Животни Копче за Држачот за Ѕид со Mail Организатор, Само Лепило Копче за Управување со 5 Куки, Декоративни

1(H) инчи, мини дизајн на клучните носителот не заземаат премногу простор за ѕид.Ова само лепило копче кук

DEN 383.76