• Новак
36 Компјутери Микс Виножито Бои Мал обичен Чувствува Коса Клип Опфаќа додатоци големина 35 Мм

36 Компјутери Микс Виножито Бои Мал обичен Чувствува Коса Клип Опфаќа додатоци големина 35 Мм

DEN 132.00

Достапност
Достапно за нарачка

36 компјутери мали коса клип капак.DIY - треба да се намали за да го отворите поклопецот првата тогаш се стави на метален клип од внатрешноста.Ве молиме видете слика за повеќе детали.големина : 35mm.погоден за сребрен тон snap клип големина од 30 мм.материјал : сатен + чувствува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат