• Новак
Camila Париз CP2144 француски Коса Клип за Жените за Дебели Волуменот на Косата, Желка-Школка, Девојки Коса Ноктот Клипови Вилица Моден Стил, Коса Додатоци за Жени, Силна ?

Camila Париз CP2144 француски Коса Клип за Жените за Дебели Волуменот на Косата, Желка-Школка, Девојки Коса

DEN 240.00

Достапност
Достапно за нарачка

Направени во Франција CP2144 Големина : 3.5 Инчен.Никогаш не се на лош коса ден.Коса мода вилица менгеме убавина додаток за женска.Дами пеперутка стеги со супер силен солидна пролет за дебели или парична казна, долги и кратки влакна.Совршен за создавање на лесен фризури; делумно брз updo или пунџа или целосна updos, одржување на вашата коса сигурно и цврсто, во место без никаква нелагодност.Вечен луксузен заврши и полиран до совршенство.Сигурен и удобен за нежно да се обезбеди костец, тоа може да се одржи на сите типови коса безбедно и удобно цврсто без tugging влечење или оштетување.Внатрешна или надворешна губење на контрола да се направи една убава и елегантна фризура.Добиете лесен и софистициран изглед со овој декоративни на косата додаток.Напор убавина за сите типови коса и дополнување на било боја на косата, моден коса алатка за кадрава брановидна права и frizzy коса.Одличен избор за да се одржи вашата коса како на вашиот стил и нема да слајд.Жените Стилски и Модата, дизајниран и Направен во Франција со трајни целулоза, висок квалитет Силен и здрав материјал за Коса Орнаменти, тие не се лесно да се скрши, можете да ги користите секој ден и за специјални прилики.Camila Париз 20+ години професионално искуство и производи знаење, висок квалитет на косата орнаменти линија.Главен за извонредност во косата accesories индустрија.Безусловна 100% Гаранција, Но ако не сте задоволни од било која причина, нека се знае и да се добијат без да се расправаме наплата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2 парчиња Црна и Кафе Пластични Банана Вертикална Коса Ноктот Клипови Менгеме Риба Форма конска опашка Носителот

Пакет : 2 парчиња Црна и Кафе Пластични Банана Вертикална Коса Ноктот Клипови.Materisl : пластични Боја : црна

DEN 239.76

YAZILIND Едноставен Дизајн на Метални Легури Коса Клипови Стеги Поставите Жените Косата Клипови Додатоци Геометриски

Секој Нашиот производ е дизајниран и внимателно да ги произведува.и дефинитивно прави да изгледа повеќ

DEN 90.96