• Новак
Chiffon Лак Barrettes Коса Клипови 2 Парчиња рачно изработени француски Стил Девојки Жените Голема коса Додатоци Свадба Партија (Црна+Црвено)

Chiffon Лак Barrettes Коса Клипови 2 Парчиња рачно изработени француски Стил Девојки Жените Голема коса Додатоци

DEN 302.16

Достапност
Достапно за нарачка

Нежна и сјајна Headband поставена во.Во споредба со други ткаенини, chiffon има подобра breathability и само право еластичност.Дали е лето или костими за капење, лабава фармерки или слаби хулахопки, сандали, флип-апостолки или отворен потскокнуваше чевли?Дека името на нив и тие ќе одговараат на сите ваши тимови.На овој начин може да уживаат во најдобар квалитет на услуга.По нашите прецизна пресметка и повторни промени, лак на оваа големина е најмногу погоден за носење.По нашите прецизна пресметка и повторни промени, лак на оваа големина е најмногу погоден за носење.Една од најголемите предности на овие коса клипови е дека можете да ги носи како што сакаат.Ако постои проблем со вашиот лак за коса клипови, ги споделите со нас и добро го прават тоа право за вас.Нежна и сјајна Headband поставена во.Сет од две групи им овозможува слободно да одговара според фустан на денот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YAZILIND Едноставен Дизајн на Метални Легури Коса Клипови Стеги Поставите Жените Косата Клипови Додатоци Геометриски

Секој Нашиот производ е дизајниран и внимателно да ги произведува.и дефинитивно прави да изгледа повеќ

DEN 90.96