• Новак
BABUR Кадифен Коса Ноктот,Зајакот Крзно Коса Клип Супер Мека Меки Влакна Фати Жените Девојка Есен и Зима Ајкула Клип Сите Натпревар Коса Додатоци(E)

BABUR Кадифен Коса Ноктот,Зајакот Крзно Коса Клип Супер Мека Меки Влакна Фати Жените Девојка Есен и Зима Ајкула

DEN 1790.40

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Направен од високо-квалитет на природен зајакот коса, супер меки и меки, акрилик губење на контрола, лесни и издржливи, и може да се користи за долго време.Моден дизајн : Есен и зима модели со нежни темперамент и кадифен губење на контрола, на истакнување на уникатните благост на жените.Против пролизгување : Тесно распоредени заби може да се одржи густа коса цврсто, погоден за кадрава или права коса, лесно да се носат и удобен за носење.Широко се користи : Погоден за секојдневна употреба, шминка, перење, рекреативни спортови, читање употреба, а исто така може да се создаде совршена фризура за вашата вечера, партија, партија, именување, работниот ден.Пакување & Големина : 1 парче Коса од Ноктот.Големина за 11cm.Големина : About11cm Package вклучуваат : 1 КОМПЈУТЕР Коса Claw Applicable Сцена : Casual Material : Смола,Fulsh,Зајакот Fur Color : Како На Сликата Shows Style : Temperament For Луѓе : Девојки,Возрасни,Women Item Име : Кадифен Коса Claw Applicable Сезона : Четири Seasons Pattern Тип : Geometric Feature : Красат Забелешка : 1. Поради компјутери екранот боите различно,боја може да се разликува малку од горенаведените слики,ви Благодариме за разбирањето!2. Прирачник мери, ве молиме овозможи 1-2cm грешка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат