• Новак
XYAA Коса Клипови?Кадрава Коса Додатоци?Корејски Мода Horsetail Клип, Шупливи Плоча Hairpin, Жените Туш Клип Hairpin(Сина)

XYAA Коса Клипови?Кадрава Коса Додатоци?Корејски Мода Horsetail Клип, Шупливи Плоча Hairpin, Жените Туш Клип

DEN 96.24

Достапност
Достапно за нарачка

Предмет тип : Коса канџи?Материјал : Пластика?Стил : корејски стил?Пол : Жена.Висок-квалитет hairpin, со високо еластична метал пролет, можат да траат долго време, дури и ако се користи постојано.Клипот е удобен и лесен за употреба.Тие не метежот, тие не го метежот, и тие се супер светло на било коса!.Не се лизга цврста текстура им овозможува да се одржи дури и поголемиот дел од својата коса, без лизгање или да се оштети.Тие лесно може да се користи за да се одржи косата во место.Боја : 8 Бои(како на сликите).Оваа hairpin е лист форма дизајн, многу уникатна, многу дизајн.Пакет содржи : 1 Компјутер Коса claw Process : Handmade Gender : Woman Color : 8 Бои(како на сликите)Материјал : Plastic Item тип : Коса claws Style : корејски стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат