• Новак
U-M Шупливи Надвор Pentagram Ѕвезда Коса Клип Мода Слатки Девојки Страна Удира Hairgrips Коса Додатоци,Злато Трајни и UsefulHigh Цена Перформанси

U-M Шупливи Надвор Pentagram Ѕвезда Коса Клип Мода Слатки Девојки Страна Удира Hairgrips Коса Додатоци,Злато

DEN 38.88

Достапност
Достапно за нарачка

Солиден, цврст, без остри завршува, нежна и удобно додатоци се минимизира пречки и да се намали кршење.Материјал со висок квалитет метал материјал го прави овој шупливи коса клип убава, ве молиме да се избегне хемикалии или други корозивни супстанции.Погоден за секојдневна облека, партии, банкети, свадби или други прилики.Погодна за девојки и жени од сите возрасти.Совршен hairpin како подарок за некој љубовник, семејството, пријател или колега.Овие коса клипови се направени од метал со мазна површина која држи косата тесни и се лизга отпорни.Овие шноли се слатки!Подготвени да носат или да ги красат.Лесен за употреба.Поправи косата во едно место и со фиксен коса клип.Солиден, цврст, без остри завршува, нежна и удобно додатоци се минимизира пречки и да се намали кршење.Погоден за секојдневна облека, партии, банкети, свадби или други прилики.Погодна за девојки и жени од сите возрасти.Овие шноли се слатки!Подготвени да носат или да ги красат.Лесен за употреба.Поправи косата во едно место и со фиксен коса клип.Материјал со висок квалитет метал материјал го прави овој шупливи коса клип убава, ве молиме да се избегне хемикалии или други корозивни супстанции.Совршен hairpin како подарок за некој љубовник, семејството, пријател или колега.Овие коса клипови се направени од метал со мазна површина која држи косата тесни и се лизга отпорни.Напомена : -ве Молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.-Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YAZILIND Едноставен Дизајн на Метални Легури Коса Клипови Стеги Поставите Жените Косата Клипови Додатоци Геометриски

Секој Нашиот производ е дизајниран и внимателно да ги произведува.и дефинитивно прави да изгледа повеќ

DEN 90.96