• Новак
Пеперутка Коса Клипови, 100 Пакети Избрани Боја Убава Мини Пеперутка Коса Клипови Коса Додатоци за Девојки и Жени(Случаен Боја)Од QMET

Пеперутка Коса Клипови, 100 Пакети Избрани Боја Убава Мини Пеперутка Коса Клипови Коса Додатоци за Девојки

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : Пакет доаѓа со 100 Компјутери пеперутка коса клипови, кои содржат 7 различни бои, црвена, розова, црвена роза, зелена, сина, виолетова, жолта.Овие доаѓаат во произволна боја случаен квантитет.ДОБАР КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на смола, цврсти и издржливи да ја користите.Доволно количество и избрани боја може да се направи девојки повеќе шармантен.Најдобрите девојки подарок со пеперутка коса клипови.ДИМЕНЗИЈА НА КЛИПОВИ : ширината на секоја пеперутка коса клипови е 0.7 инчен/ 1.8 cm, а должината е за 0,6 инчен/ 1,5 см.Максимална отвори ширина е 1.2 инчен/ 3cm.Мала, но корисна пеперутка коса клипови одговараат за повеќето користење начини.ШИРОКА ПРИМЕНА : Овие нежен коса клипови совршен за секојдневниот живот, работа, училиште, ноќ надвор партија, свадба, матура, матурска, балет рецитал, јога пракса и многу повеќе.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди квалитет на услугите.Ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници ако има било какви прашања.Не се задоволни?Ве молиме не грижете се, се врати на стоки е 100% гарантира.Спецификација.Материјал : Добар квалитет Смола.Големина : x 0.7 0.6 инчен/ x 1.8 1.5 cm во L*W. Максимална Отвори Должина : 1.2 инчен/ 3cm.Боја : 7 различни бои, црвена, розова, црвена роза, зелена, сина, виолетова, жолта.ШИРОКА ПРИМЕНА : Овие пеперутка barrettes ноктот се симпатична коса прибор, погодни за било која возраст или стил.Одговара за партија услуги, училници, и порибување на копии за лична употреба.ДЕЛИКАТНА ДИЗАЈН : Со не се лизга на зафат дизајн, interlocking вилици, може да се чува косата во место, и да ви помогне да го персонализирате вашиот фризура и натпревар различни тимови.Удобно да се одржи мали делови од косата за сечење, виткање или сушење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат