• Новак
Коса Клипови, KUBOM 120-Pack Метал Snap Коса Barrettes Barettes и Косата Клипови за Девојки,Години,Деца,Жени, Бебе и парична Казна/Густа коса - 2inch (Обоени Бонбони и Модел)

Коса Клипови, KUBOM 120-Pack Метал Snap Коса Barrettes Barettes и Косата Клипови за Девојки,Години,Деца,Жени,

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ажурирање Боја Слој : со Користење на бренд-нови технологии и да се згусне боја слој, се Направи боја поубави и повеќе траен, особено, да се спречи вашата косата од оштетување или заплитане.Не-токсични.безбедна за вас.Голема вредност во собата : Вкупно 120 пакет,вклучувајќи 80 солидна боја клипови и 40 клипови со Нов модел.доволно за да вашиот стил бебе девојка на косата или натпревар нејзиното облека.Убаво големина : 2inch Должина и 0.8 инчен ширина, совршен за Возрасни и деца од сите возрасти. [Премиум Квалитет] : Направена од премиум метал и многу здрав, не е лесно да ја извадите надвор.совршен за сите губење на видот и задржете коса, така и во местото.Супериорни Услуги на Клиентите : Секој пакет ние ќе ги провери за да се осигура сите да ги добиете сите клипови како piacture. 30-ден парите назад гаранција за било која причина и Ние се грижиме за сите квалитет на прашања поврзани со ЗАМЕНА.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YAZILIND Едноставен Дизајн на Метални Легури Коса Клипови Стеги Поставите Жените Косата Клипови Додатоци Геометриски

Секој Нашиот производ е дизајниран и внимателно да ги произведува.и дефинитивно прави да изгледа повеќ

DEN 90.96