• Новак
1 Парче Лента Bowknot Коса Клип за Жените Девојка Коса, Шноли Barrette Деца Коса Додатоци Headwear

1 Парче Лента Bowknot Коса Клип за Жените Девојка Коса, Шноли Barrette Деца Коса Додатоци Headwear

DEN 1044.00

Достапност
Достапно за нарачка

Потекло : CN(Потекло).Метали Тип : Цинк Легура.Пол : Жените.Материјал : Лента.Тип : Barrettes.Потекло : CN(Потекло) Метали Тип : Цинк Легура Материјал : Лента Тип : Barrettes Пол : Жените Предмет Тип : Hairwear.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YAZILIND Едноставен Дизајн на Метални Легури Коса Клипови Стеги Поставите Жените Косата Клипови Додатоци Геометриски

Секој Нашиот производ е дизајниран и внимателно да ги произведува.и дефинитивно прави да изгледа повеќ

DEN 90.96