• Новак
Abbraccia Мода Банана Коса Клип Зафат Слајд Коса Ноктот конска опашка Носителот Interlocking Чешел - D 8PCS/SET

Abbraccia Мода Банана Коса Клип Зафат Слајд Коса Ноктот конска опашка Носителот Interlocking Чешел - D 8PCS/SET

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

, убаво додатоци за DIY фризури - Преносни clincher чешли : одлична за прикачување на косата назад да навивам за излез на лице, без лизгање или пукање отворен, одржување на косата добро место за долго време, особено избегне месинг вашето лице со мешани косата додека чистење на лицето или туширање - Измешани стилови банана клипови : погоден за многу видови на влакната како дебела, кадрави, долго или брановидна влакната, тие нежно го зграби вашиот ponytails, не претставуваат товар за косите и не браздата или kink по долго време облечен!Спецификација : - Материјал : метал,пластика - Големина(20 Заби) : 7.Еластична и двојно вметнете дизајн : овие банана клипови со двојно чешли дизајн ќе се одржи вашата коса цврсто, овие чешли заби се направени од метал, трајни и здрав., убаво додатоци за DIY фризури.6inch Package Вклучува : 1 Сет Банана Коса Клипови.6inch Големина(30 Заби) : 11.Измешани стилови банана клипови : погоден за многу видови на влакната како дебела, кадрави, долго или брановидна влакната, тие нежно го зграби вашиот ponytails, не претставуваат товар за косите и не браздата или kink по долго време облечен!.Преносни clincher чешли : одлична за прикачување на косата назад да навивам за излез на лице, без лизгање или пукање отворен, одржување на косата добро место за долго време, особено избегне месинг вашето лице со мешани косата додека чистење на лицето или туширање.Широк спектар на употреба : одлична за различни прилики како што се јога, пливање, трчање, возење велосипед и така натаму, исто така можете да ги користите овие банана клипови кога ќе направи се, за миење лице, се тушираат, итн.6inch Големина(40 Заби) : 15.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YAZILIND Едноставен Дизајн на Метални Легури Коса Клипови Стеги Поставите Жените Косата Клипови Додатоци Геометриски

Секој Нашиот производ е дизајниран и внимателно да ги произведува.и дефинитивно прави да изгледа повеќ

DEN 90.96