• Новак
wenming Слатка Симпатична Девојки Коса Носителот Есен Зима Headdress Подарок Деца Коса Ноктот Кадифен Коса Клип корејски Стил Hairpin Деца Ајкула Clip(Црна)

wenming Слатка Симпатична Девојки Коса Носителот Есен Зима Headdress Подарок Деца Коса Ноктот Кадифен Коса

DEN 1032.00

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ : Кадифен Hairpin.Стил : Есен и зима.Материјал : кадифен.Големина : 6cm.Тежина : 10g.Големина : 6cm Style : Есен и winter Use : Fixed коса, девојки, women Product име : Кадифен Hairpin Material : plush Weight : 10g Package : 1 PC Hairpin An одлична коса клип за да се носат на партијата, на фестивали или во дневна life Perfect додаток за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YAZILIND Едноставен Дизајн на Метални Легури Коса Клипови Стеги Поставите Жените Косата Клипови Додатоци Геометриски

Секој Нашиот производ е дизајниран и внимателно да ги произведува.и дефинитивно прави да изгледа повеќ

DEN 90.96