• Новак
Airlove Гроздобер Голем Лак Chiffon Коса Pin Црна Матурска Партија Плажа Еластична рачно изработени Barrette Облека Губење на Косата Додаток Ноктот Најдобар Подарок за Жени и ?

Airlove Гроздобер Голем Лак Chiffon Коса Pin Црна Матурска Партија Плажа Еластична рачно изработени Barrette

DEN 54.48

Достапност
Достапно за нарачка

Материјали : свила.Големина : должината и ширината на клипот е околу 8*1.5 cm Во должина и ширина на лак е околу 20*15cm грешка е околу 1cm.Оваа barrette е прекрасен со било облека.Можете да го носат овој hairpin да датуми,забава,свадба церемонијата,матурска, па дури и на плажа и така натаму.Направи да изгледаат повеќе домот и убави.И ова е најдобриот подарок за вашите пријатели,сестри, или мајка.Ова е убава и популарна бои и секогаш постои една боја ви се допаѓа.На hairpin е изработени од свила,крпа,алуминиумски и еластична гумени бендот.Тоа е убаво hairpin.И barrettes се три-димензионални.Тие имаат свои уникатни карактеристики и е многу деликатна.Тоа е неопходен помошник за обликување на вашата коса.Материјали : свила.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

7 КОМПЈУТЕРИ Мрзливи Птица Гнездо Плоча Hairpin, Крофна Кифла Производител на Косата Додаток, Проширување конска

Овие конска опашка носителот на косата канџи се издржлив, лесен за употреба, и тешко да се скрши 【Мода ф�

DEN 1543.20