• Новак
XIZHOUCUN 10PCS/Постави Нови Девојки Симпатична Цртан филм Ice Cream Еднорог Коса Клипови Деца Прекрасна Шноли Headband Barrettes Мода Коса Додатоци Полица Стапка (Боја : Hairpin Завиткан

XIZHOUCUN 10PCS/Постави Нови Девојки Симпатична Цртан филм Ice Cream Еднорог Коса Клипови Деца Прекрасна Шноли

DEN 604.32

Достапност
Достапно за нарачка

10 PCS/Постави Нови Девојки Симпатична Цртан филм Ice Cream Еднорог Коса Клипови Деца Прекрасна Шноли Headband Barrettes Мода Коса Додатоци.Мода и ретро : дизајнот е ретро и елегантен, погоден за специјални прилики како што свадба костими, танц партии, партии и фото реквизити.Убава и практична настава : ги поддржува сите дебели или тенки кадрава или права коса, има коса тесни, не ја оштетува косата, и ви дава една убава фризура.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Тоа е направен од високо-квалитетни материјали и се трајни.Тоа може да се користи како добра шминка помошник и тоа е лесно да се создаде свој фризура.Купи со доверба-цврсто веруваме дека не постои никаков проблем со нашите производи.Ако не сте задоволни со нашите производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро.Производ Details10 PCS/Постави Нови Девојки Симпатична Цртан филм Ice Cream Еднорог Коса Клипови Деца Прекрасна Шноли Headband Barrettes Мода Губење на Accessories Size : долго за 4.0 cm Packed : 10pcs/set пакување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат