• Новак
YAZILIND Едноставен Дизајн на Метални Легури Коса Клипови Стеги Поставите Жените Косата Клипови Додатоци Геометриски Триаголник Форма Шноли за Девојки

YAZILIND Едноставен Дизајн на Метални Легури Коса Клипови Стеги Поставите Жените Косата Клипови Додатоци Геометриски

DEN 90.96

Достапност
Достапно за нарачка

Секој Нашиот производ е дизајниран и внимателно да ги произведува.и дефинитивно прави да изгледа повеќе шармантна и око-фаќање.Услуга : 30-дневниот гаранција за парите назад.Појавување на различни стилови на облека и додатоци, како што се булчински, пратилки во свадба,ангажирање,birthday (роденден), фестивали, фотографија и сл; Одличен подарок за љубовник, девојка, свршеница, сопруга, мајка, неколку, на Вљубените, итн.Одлична рачно изработени и таписерии изработка, Го носи утеха е тестиран и постојано подобрување.Слика : Сите производи се фотографирани поединечно.За производот : Секоја жена сака да биде убава и паметна.Поради рефлексија, боја контрола на монитор, осветлување, итн.Удобно носење на удобност е тестиран и постојано подобрување на страна на нашиот господар.Ве молиме овозможи 1-5 mm грешки поради прирачник за мерење и овозможи мало боја разлика поради различни компјутерски монитор.YAZILIND накит серија е инспирација од убавината на природата и бранови светлина.Се инспирирани од нашиот накит и додатоци., сепак, мала девијација може да се случи.За Нас : YAZILIND накит е меѓународно познат бренд за накит и додатоци.Ние сме секогаш за вас.Ако имате прашање или проблем со цел и производи, се чувствуваат слободни да не контактирате преку .Тие се идеални додатоци и стилски додатоци за вашата пролет облека и одличен подарок идеи за вашиот роденден, Божиќ, Денот на Вљубените и многу други годишнини.Материјал : алуминиум.Нашата цел е дека секој може да уживаат во нивната убава.Големина : 3.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат